Оплата замовлення

 

Для Вашої зручності, ми пропонуємо декілька методів сплати замовлення.

Ми пропонуємо можливість готівкової та безготівкової оплати Вашого замовлення

 

Ви можете ознайомитися із методами оплати більш детально за інформацією, наведеною нижче.


Методи оплати

Готівковий розрахунок

 

Ви можете оплатити замовлення готівкою при самовивозі з нашого шоу-рума за адресою:  м.Київ, вул. Щекавицька, 34 або кур'єру при отриманні.

Карткою Visa або Мastercard


Ви можете оплатити замовлення карткою за допомогою термінала при самовивозі з нашого шоу-рума за адресою:  м.Київ, вул. Щекавицька, 34 або на сайті при замовленні, вибираючи спосіб оплати Liqpay.

Передплата на картку ПриватБанку

 

Ви можете попередньо оплатити замовлення за реквізитами, які вам вишлють СМС повідомленням. Після цього можете отримати Ваше замовлення будь-яким зручним для Вас способом. 

Накладений платіж

 

Ви можете замовити доставку замовлення з оплатою при отриманні. Вартість послуги доставки і вартість товару Ви сплачуєте при отриманні замовлення. Послуга накладеного платежу оплачується замовником згідно тарифів кур'єрської служби. 

Безготівкова оплата

 

Ви можете замовити рахунок-фактуру на вартість Вашого замовлення та сплатити його у будь-якому відділенні банку або з розрахункового рахунку Вашої організації. Доставка замовлення буде можлива після сплати рахунку та відправки нам довіреності (оригіналу або скан-копії).