Що таке проекційна фарба Akrida

  Проекційна фарба Akrida здатна перетворити майже будь-яку поверхню у екран для проектора. Якщо Ви завжди мріяли про власний кінотеатр, то ця фарба - саме те, що Вам необхідно. Більше не знадобиться шукати місце для закріплення чи встановлення переносного екрану для проектора. Тепер Ви самостійно можете обирати розмір екрану в залежності від своїх потреб. 

 

    Завдяки активним елементам в складі фарби, готовий екран підвищуватиме яскравість та контрастність зображення, що на нього спроектовано. Переглядайте улюблені фільми та серіали навеликому екрані, отримуючи нові емоції. Екран створений за допомогою нашої фарби можна використовувати як для роботи, так і для розваг. Фарба була спеціально створена для HD та 4K домашніх кінотеатрів, щоб забезпечити максимальну чіткість зображення та максимальну якість передачі кольору. Тому Ви з легкістю зможете використовувати такий екран в розважальних і навчальних цілях. Без проблем проводьте презентації для колег та партнерів по роботі, не хвилюючись про якість та чіткість зображення, або проведіть вечір за переглядом улюблених фільмів у високій якості.

Проекционная краска Akrida для домашнего кинотеатра и офиса производство Нидерланды

    Особливості проекційної фарби:

- Не має запаху;

- Високоякісне покриття, що підвищує яскравість та контрастність зображення;

- Можливість савмостійно обрати розміри екрану та співвідношення сторін;

- Готовий екран можна мити;

- Безпечна (не містить розчинників та важких металів);

- 1 літр фарби розрахований на покриття площі близько 5 квадратних метрів.

 

Великою перевагою є можливість самостійно визначити формат і розмір екрану. Одного комплекту фарби вистачає на фарбування 5 квадратних метрів поверхні. Нижче наведено максимальні розміри екрану, в розрахунку на 1 комплект екранної фарби.

Співвідношення сторін екрану:

1 : 1

4 : 3 (PAL NTSC формат)

16 : 9 (Широкоекранний HDTV)

1.85 : 1 (Леттербокс формат)

2.35 : 1 (Анаморфне)

Максимальний розмір екрану:

2.17 х 2.17 м

2.50 х 1.87 м

2.88 х 1.62 м

2.95 х 1.59 м

3.32 х 1.41 м

Інструкція до застосування проекційної фарби:

 

 

    Підготовка поверхні:

1. Перевірте щоб поверхня, яку Ви будете фарбувати, була очищена від пилу, бруду і жиру.

2. Приміщення має бути непровітрюваним (повинні будти вимкнені кондиціонер, вентилятор тощо). Це попередить потрапляння часточок пилу на свіжу поверхню.

3. Фарбу слід наносити у приміщенні с температурою 15-25°С та вологістю 40-70%. У відмінних умовах час висихання буде відрізнятися.

4. Не наносьте фарбу за температури нижче +5°С.

5. Поверхня для фарбування має бути гладкою та рівною.

6. Якщо наявні 

7. Відокремте зону для фарбування за допомогою клейкої стрічки за інструкціями нижче.

 

    Як відокремити зону екрану:

1. Установіть проектор, згідно інструкцій, що поставляються в комплекті з ним.

2. Увімкніть проектор та виведіть зображення на стіну (як на рисунку)

3. Виберіть бажане співвідношення сторін на проекторі (1:1, 4:3, 16:9, и т.д.)

4. Використайте функцію масштабування з метою вибору бажаного розміру екрану

5. Відрегулюйте зображення так, щоб воно було чітким та сфокусованим.

6. Щоб перевірити формат екрану – виведіть на екран зображення. Вам слід впевнитися в тому, що зображення не викривлене.

7. Приклейте кольорову клейку стрічку на стіну навколо підсвіченої зони. Наклейте 2-3 стрічки поряд, щоб зробити межі помітнішими.

8. Вимкніть проектор.

    Нанесення:

Фарба поставляється в двох компонентах: нижній та верхній шари. Ці компоненти необхідно наносити по порядку. Для нанесення слід використовувати валик з довжиною насадки не менше 15 см.

 

1. Перед нанесенням кожен компонент необхідно перемішати не менше трьох хвилин.

2. Для нанесення кожного компонента використовувати нову насадку для валика.

3. Почніть наносити фарбу з верхнього лівого кута. Нанесіть полосу довжиною близько 50 см, наносіть фарбу рівномірно. Завжди починайте з горизонтальних мазків, потім переходьте до вертикальних, не зупиняючись на половині. Завжди рухайте валик плавно і рівномірно. Після цього продовжуйте наносити другу полосу, такої ж довжини. Друга полоса має частково перетинатися з першою. Завжди наносіть фарбу «повологому».

4. Дайте нанесеному шару висохнути протягом однієї години. На цей термін покладіть валик в піддон для фарби так, щоб він повністю був покритий фарбою, з метою попередження його висихання.

5. Нанесіть другий шар таким же чином.

6. Валик не повинен повертатися в ті місця, де вже був нанесений другий шар. Відривайте валик від стіни тільки тоді, коли він досяг клейкої стрічки. Не прибирайте валик зі стіни, якщо він знаходиться на площині екрану, це може сприяти появі видимих відмітин.

7. Нанесіть другий компонент слідуючи тим же крокам. Період між нанесенням шарів - 2 години. Після нанесення останнього шару зачекайте 2 години та обережно відклейте обмежувальну стрічку.

Повне затвердіння займає не менше одного тижня. Впродовж цього терміну поверхня буде покращувати свої властивості та зовнішній вигляд. Ви, також, помітите, що дрібні нерівності і полоси почнуть зникати або стануть менш помітними. Вам необхідно зачекати один тиждень перед тим, як Ви зможете торкатися поверхні екрану, не пошкодивши її.

 

За бажанням, Ви можете виділити зону екрану, наклеївши чорні сміжки по краях або закріпити чорні обрамлення з картону, задля надання більшої вираженості самому екрану.

 

Активні інгредієнти, що підвищують яскравість та контрастність, потребують не менше шести тижнів додаткового висушування, щоб забезпечити їх оптимальну відбиваючу здатність. Впродовж цього терміну поверхня екрану буде покращувати свої властивості. Після цього періоду екран можна очищати за допомогою пухкої тканини і води кімнатної температури. 

Тепер Ви будете власником високоякісного домашнього екрану для проектора, його оформлення і способи використання залежать тільки від Вашої фантазії. Сподіваємося, що Ви будете задоволені результатом!


Придбати проеційну фарбу


Придбати проекційну фарбу та супутню продукцію можна в нашому магазині або зателефонувавши до нас за номером +38 067 435 55 00. Ми здійснюємо доставку по всій території України з різноманітними способами оплати.