Що таке маркерна фарба Akrida

Маркерна фарба створює стійку поверхню на якій можна писати спеціальними маркерами для маркерних дошок та легко стирати написане ганчіркою або губкою. Фарба прекрасно наноситься практично на будь-яку поверхню (цеглу, бетон, дерево, гипсокартон, метал і т.д.), створюючи міцну і гладку поверхню.

 

Вам більше не доведеться думати про те, де розмістити маркерну дошку, адже Ви зможете не тільки створити таке покриття на будь-якій стіні, а й самостійно вибрати його розміри. За допомогою такої поверхні, Ви зможете створити унікальний інтер'єр вдома, на роботі, в навчальному або розважальному закладі. Відтворіть свої візерунки не тільки на папері, тепер Ви самостійно вирішуєте як виглядатиме приміщення.

 

Створіть затишну атмосферу в школі, нанісши на маркерне покриття малюнок або інформацію для проведення уроку, і збільшіть захопленість дитини навчальним процесом. Позбавтеся від купи непотрібних і втрачених заміток на папері, за допомогою маркерної поверхні у своєму офісі. Розважте своїх клієнтів можливістю висловити свої думки та емоції прямо на стіні Вашого закладу.

    Особливості маркерної фарби:

- Не має запаху;
- Безпечна (не містить важких металів і розчинників);
- Легко наносити і розподіляти по площі стіни;
- Стійка до миття, володіє хорошими водовідштовхувальними властивостями;
- Підвищена зносостійкість;

- Можливість створення магнітно-маркерного покриття;

- Одна банка призначена на покриття площі в 5 квадратних метрів, мінімум в два шари.

Інструкція до застосування маркерної фарби:

 


Підготовка поверхні:
1. Поверхня повинна бути твердою.

2. Поверхню необхідно очистити від пилу, жиру та дрібних частинок.

3. Перед фарбуванням необхідно позбутися від попереднього нетвердого покриття і відшліфувати поверхню.

4. Абсорбуючі поверхні слід заґрунтувати.

 

Нанесення:

1. Змішайте обидва компонента (основу і затверджувач), перемішайте не менше 2 хвилин.

2. Не змішуйте одразу всю фарбу, оскільки вона знадобиться для нанесення інших шарів.

3. Після змішування необхідно відразу ж приступити до фарбування, інакше продукт почне затвердівати і втратить свої властивості після 1-2 годин.

4. Наносити фарбу слід валиком або пензлем для нанесення фарб на водній основі. 

5. 1 літра фарби вистачиє на фарбування 5 квадратних метрів поверхні мінімум у два шари. Для досягнення більш високої якості покриття, рекомендується наносити фарбу в 3 шари.

6. Наносити фарбу необхідно плавними та рівномірними штрихами.

7. Після нанесення першого шару, дайте фарбі просохнути впродовж 12 годин.

8. Нанесіть другий та третій шари таким же способом.

9. Повне висихання фарби після 24 годин з моменту нанесення останнього шару.
 

 

Після нанесення останнього шару фарби, необхідно зачекати 8-10 днів, перед початком використання поверхні. Не рекомендується використовувати поверхню раніше цього терміну, так як вона може бути пошкоджена і/або втратить свої властивості. Після проходження цього строку можна 

 

Ми рекомендуємо створити багатофункціональну поверхню, попередньо створивши магнітне покриття за допомогою магнітної фарби або магнітної штукатурки, які Ви також можете придбати на нашому сайті. Так Ви додасте своїй стіні можливості притягувати магніти. Детальніше про магнітну фарбу Ви можете дізнатися за посиланням.


Придбати маркерну фарбу


Придбати маркерну фарбу та супутню продукцію можна в нашому магазині або зателефонувавши до нас за номером +38 067 435 55 00. Ми здійснюємо доставку по всій території України з різноманітними способами оплати.