Що таке магнітна фарба Akrida

    Магнітна фарба

Akrida призначена для створення високоякісного покриття, яке буде володіти магнітними властивостями. Завдяки добавкам металічних елементів, така поверхня зможе притягувати магніти малих і середніх розмірів.


    У короткий період часу Ви зможете створити покриття, до якого зможете кріпити, наприклад, замітки, фотографії, плакати або список покупок, а діти зможуть залишити іграшки з магнітами прямо на стіні. Незалежно від того, що Ви помістіть на стіну, воно буде надійно закріплено на ній. Така поверхня буде достатньо сильною, за своїми властивостями, щоб утримувати одним магнітом 15-20 листів паперу.


    Важливим є те, що стіна з магнітним шаром не буде відрізнятися від інших поверхонь в приміщенні, оскільки Ви можете зафарбувати її будь-якою іншою фарбою або заклеїти шпалерами.


    Магнітна фарба не містить в своєму складі розчинників і домішок важких металів, тому є безпечною для створення магнітних стін у навчальних та медичних закладах, офісах, розважальних закладах та просто у себе вдома.


    Сила «притягання» магнітів, напряму, залежить від кількості нанесених шарів, а тому Ви легко зможете контролювати магнітну силу поверхні самостійно.

Магнитная штукатурка Akrida для профессионального использования производство Нидерланды

    Особливості магнітної фарби:

- Не має запаху;

- Безпечна (не містить розчинників та домішок важких металів);

- Створює поверхню, що здатна «притягувати» магніти;

- Можливість комбінувати з іншими фарбами (магнітний шар наноситься базовим, окремо від інших);

- 1 літру фарби достатньо для покриття поверхні площею близько 2м2 мінімум в два шари. Рекомендується наносити три шари, задля досягнення кращого результату. 

Інструкція до застосування магнітної фарби:

 

 

    Підготовка поверхні:

1. Очистіть поверхню від пилу і бруду.

2. Зашпаклювати і вирівняти поверхню для фарбування.

3. Заґрунтуйте поверхню, за необхідності.

4. Впевніться в тому, що поверхня рівна і гладка.

 

 

    Нанесення фарби:

1. Ретельно перемішайте фарбу, не менше двох хвилин

2. Фарба вже готова до використання і не потребує розведення.

3. Для нанесення фарби рекомендовано використовувати короткошерстий велюровий валик с довжиною ворсу 4мм.

4. Наносіть фарбу плавними рівномірними штрихами, не залишаючи непофарбованих ділянок.

5. Дайте фарбі висохнути не менше 4 годин, перед нанесенням нового шару.

6. Нанесіть наступний шар ідентичним способом.

7. Для бажаного ефекту рекомендовано наносити 3 шари магнітної фарби.

8. Чим більше шарів Ви нанесете, тим сильнішими будуть магнітні властивості стіни.

9. Зачекайте 24 години до повного висихання фарби.

 

 

 

 

    Після 24 годин, з моменту нанесення останнього шару, магнітна поверхня готова до використання, Ви можете продовжити фарбувати стіну іншими фарбами або заклеїти шпалерами. Тепер Ви можете з легкістю закріпити свої улюблені магніти на цій поверхні, або причепити важливі нотатки, за допомогою дрібних магнітів.

    Але це не всі можливості даної стіни. Дуже просто, Ви можете створити багатофункціональну поверхню в будь-якому приміщенні, зафарбувавши верхнім шаром маркерної чи грифельної фарби. Тоді Ви зможете додатково намалювати улюблені візерунки чи зображення, залишити нотатки прямо на стіні чи записати план дій на наступний день.

 

    Ми рекомендуємо нанести додаткове покриття маркерної чи грифельної фарби, які Ви легко зможете знайти на нашому сайті. А також детальніше дізнатися про маркерне і грифельне покриття та їх властивості.

 

Придбати магнітну фарбу

 

    Придбати магнітну фарбу та супутню продукцію можна в нашому магазині або зателефонувавши до нас за номером +38 067 435 55 00. Ми здійснюємо доставку по всій території України з різноманітними способами оплати.