Доставка замовлення

 

Для Вашої зручності, ми пропонуємо декілька способів отримання замовлення. Доставка здійснюється по всій території України.

Відправлення товарів відбувається в день замовлення.

 

Ви можете ознайомитися із способами доставки більш детально за інформацією, наведеною нижче.


Способи доставки

Самовивіз

 

Будь-яке замовлення доступне до самовивозу з нашого шоу-рума за адресою: м. Київ, вул. Щекавицька, 34. Ми працюємо в будні з 10:00 до 19:00. Для Вашої зручності, можливий самовивіз у вихідні дні за попередньою домовленістю з нашим менеджером.

Доставка у відділення "Нової Пошти"

 

Можлива доставка у будь-яке відділення "Нової Пошти" по Україні. Вартість доставки, згідно тарифів "Нової Пошти", оплачує замовник. Замовлення вартістю більше 5000 грн доставляються безкоштовно. Ваше замовлення буде застраховане на повну вартість. Відправка замовлень, оформлених до 15:00, здійснюється в той же день. Якщо перевізник втратить оплачене замовлення, то Ви матимете право на компенсацію. У разі недоставки замовлення в строк 7 днів, Вам необхідно оформити акт-претензію перевізнику і надіслати нам його оригінал або скан-копію, після цього ми здійснимо повторну відправку.

Кур'єрська доставка


Ви можете замовити доставку кур'єром або будь-якою службою таксі, або "Новою Поштою". Вартість доставки, згідно тарифів кур'єрскьої служби, здійснює замовник. Замовлення вартістю більше 5000 грн доставляються безкоштовно. Якщо Ви бажаєте отримати замовлення в той же день, то просимо попередити нас про це до 12:00, в іншому випадку доставка здійснюється на наступний день.

Нажаль, на час карантину ми можемо запропонувати тільки доставку на таксі.