Запуск сайту Akrida

Шановні клієнти та відвідувачі нашого сайту!Сьогодні відбувся запуск сайту Akrida. Akrida - європейський бренд, що існує на ринку більше 5 років та виробляє високоякісну фарбу. В асортименті Akrida присутній широкий спектр фарб для дому, офісу, навчальних установ та розважальних закладів. Відсьогодні фарби європейської якості доступні кожному і в Україні.Основними продуктами Akrida є:


- маркерна фарба (біла глянсова та матова, прозора об'ємом 1л);

- магнітна фарба (об'ємом 1л та 2,5л);

- грифельна фарба (чорна об'ємом 1л та 2,5л, сіра об'ємом 1л);

- магнітно-грифельна фарба (чорна об'ємом 1л, 2,5л та 5л);

- магнітна штукатурка (10 кг);

- проекційна фарба (комплект 1л+1л);


Також додатковими продуктами є різноманітна маркерна та грифельна плівка, що є економними аналогами фарб. На даний момент на сайті представлені основні продукти, повний асортимент Akrida стане доступним до перегляду та замовлення пізніше.


Чому слід обрати Akrida? 


Усі продукти, вироблені Akrida, відповідають санітарним та екологічним вимогам стандартів ЄС, тому вони є безпечними для використання в будь-яких приміщеннях. Наші фарби вироблені без додавання розчинників та домішок важких металів, тому їх можна використовувати для фарбування поверхнонь в учбових та медичних установах, розважальних закладах, офісах та просто вдома.


Фарби що вироблені потужностями Akrida, не мають запаху, легко наносяться на поверхню та прослужать Вам довгий час, впродовж якого ми гарантуємо Вашу задоволеність результатом.


Продукти Akrida ідеально підібрані за складом, тому їх можна легко комбінувати одне з одним, створюючи мультифункціональні поверхні та розширюючи діапазон використання поверхні. Ви з легкістю зможете створити магнітно-маркерну або магнітно грифельну поверхню, використовуючи продукти, представлені в нашому магазині


Ми пропонуємо придбати високоякісні та стійкі фарби за доступною ціною від виробника, не переплачуючи при цьому. Всі ціни вказані на сайті - незмінна вартість продукту, встановлена виробником.


Як придбати фарби від Akrida?


Всі товари, представлені в магазині, можна придбати через сайт, додавши цікавий Вам продукт у кошик та обравши спосіб оплати. Оформити замовленя через форму "Зворотний зв'язок" або написавши електронний лист на нашу електронну адресу - site@akrida.ua, з Вами зв'яжеться наш представник для обговорення деталей замовлення. Зателефонувавши за контактним номером телефону +38 067 435 55 00 та оформивши замовлення в телефонному режимі.


Для Вашої зручності ми пропонуємо декілька шляхів доставки та оплати товарів з якими Ви можете ознайомитись у відповідних розділах на сайті: "Способи доставки" та "Методи оплати" замовлення.


Де можна ознайомитися з якістю фарби?


Якщо Ви бажаєте впевнитися в якості фарби, що ми пропонуємо, то запрошуємо Вас відвідати наш шоу-рум на Подолі за адресою: м Київ, вул. Щекавицька, 34. Ми відкриті у будні дні, детальніше с робочим графіком та розташуванням шоу-рума Ви можете ознайомитися на сторінці "Контакти".
Пропонуємо Вам ознайомитися з асортиментом магазину та обрати для себе товари, відповідно до своїх потреб.

Дякуємо за довіру та вибір Akrida!